Kouzelný Vánoční příběh nejen pro děti od P.I.Čajkovského. Baletní představení Louskáček v divadle Broadway v Praze si určitě nenechte ujít.

Louskáček

Pyotr Ilyich Tchaikovsky

Pohádkový Vánoční snový baletní příběh Louskáček na reprodukovanou hudbu Petra Iljiče Čajkovského, v prostředí divadla Hybernia na Náměstí republiky v Praze. Původní choreografii vytvořil Lev Ivanov a opět tento balet patří mezi stálice klasického repertoáru na celém světě už od premiéry v Mariinském divadle roku 1892 v Petrohradě.  Naše choreografie Alexandra Kysila má milých 105 minut včetně 15 minutové pauzy a proto je představení vyhovující jak pro dospělé tak i pro naše nejmenší diváky. Pojďte se s námi podívat na příběh plný kouzel, kde se každý z nás stane součástí napínavého příběhu plného emocí, magie, představivosti, lásky a snů tak jak to ke štědrému dni patří. Je celý tento příběh Klárky a její nejoblíbenější hračky Louskáčka pouze fantazie nebo skutečnost? Opravdu její kmotr Drosselmayer může být skutečným kouzelníkem? Mohou oživnout postavy z loutkového představení, které Klárka na Štědrý den viděla? Na tyto otázky už necháme odpověď na Vás…

Balet
Balet
105 minut
Délka představení
Pro děti a rodiny
Pro děti a rodiny
ticket
Voucher v mobilu
Počet míst k sezení 765 celkem
Celkový počet míst 765
Bezbariérový přístup
Bezbariérový přístup
Výtah
Výtah
Vytápěno
Vytápěno
Klimatizováno
Klimatizováno
Obsazení:
 
Sólisté
Louskáček  Michal Kováč, Sláva Burlac
Klárka  Carolina Cortesi, Irina Burduja
Strýček  Milan Boček, Michal Holánek
Panenka  Kateřina Audy
Panáček  Libor Kettner
Sněhová vločka  Kateřina Audy
 
Sbor
Tereza Ulrichová, Eliška Kolářová, Karolína Beerová, Veronika Brzková, Petra Dvořáková, Helenka Fabíková, Ema Slavíková, Lenka Maříková, Vojta Vlasák, Josef Svoboda, Igor Kolva, Martin Dinuš, Kristián Pokorný, Michal Vašíček, Sotirios Panagoulias

Děti
Nicol Petráková, Tereza Švecová, Teodosio Arichtev, členové taneční školy Pirueta

Choreografie  Monika Kysilová
Scénografie  Martin Černý
Rekvizity  Tomáš Hnát
Kostýmy  Jana Chamlarová, Helena Chlupatá

Program: Louskáček

Prosinec
5
Úterý
17:30
Prosinec
20
Středa
17:30
Prosinec
22
Pátek
17:30
Prosinec
24
Neděle
14:30
Prosinec
25
Pondělí
14:30
Prosinec
27
Středa
17:30
Prosinec
29
Pátek
17:30
Leden
2024
1
Pondělí
14:30
Leden
2024
13
Sobota
17:30

Hodnocení zákazníků

Celkové hodnocení
Nehodnoceno
Přehled
 • Celkový dojem
  0/5
 • Výkon účinkujících
  0/5
 • Organizace
  0/5
 • Prostředí
  0/5

Za oponou

Kategorie: 
 • Stroj času u svatého Jiří

  Není mnoho posvátnějších míst v Zemích českých. Bazilika svatého Jiří, pohřebiště Přemyslovců, jeden z nejstarších kostelů u nás, perla Pražského hradu. Už jen samotná prohlídka stojí za to. Natož když vám do uší zní velebné tóny Händela, Mozarta či Vivaldiho.

  Místo ve zdi, kde zní hudba

  Nabízíme nejlepší skladby historie klasické hudby. Předvedeme vám nejslavnější balety, jaké se kdy tančily. A stejně to ještě není všechno. Na naše představení vás totiž zveme do míst, která doslova dýchají historií. Třeba do kostela sv. Martina Většího ve zdi na Starém městě pražském.